Lacq Parketlak Satin
SKU: 39201063949

Lacq Parketlak Satin

Sale price$36.86 Regular price$40.95
Save 10%

Shipping Estimate
USA
  • USA
  • CAN

Ships within 48 hours · Estimated delivery Jul 7 - Jul 12

Promo Codes Available:

For Your Every Summer RSVP, with Code: SUMMER15

Description

Lacq Parketlak SatinLacq Parketlak Satin is een watergedragen parketlak met een zijdeglans afwerking en een zeer hoge slijtvastheid. Deze urethaan acrylaat lak is geschikt voor intensief belaste houten vloeren, trappen en meubels en zorgt voor een strak en streeploos resultaat. Belangrijkste kenmerken Watergedragen parketlak Afwerking Satin zijdeglans Zeer hoge slijtvastheid Op basis van urethaan acrylaat Geurarm Geen overlappingen of aanzetstrepen Geschikt voor vloeren

Lacq Parketlak Satin is een watergedragen parketlak met een zijdeglans afwerking en een zeer hoge slijtvastheid. Deze urethaan acrylaat lak is geschikt voor intensief belaste houten vloeren, trappen en meubels en zorgt voor een strak en streeploos resultaat.

Belangrijkste kenmerken

  • Watergedragen parketlak
  • Afwerking Satin zijdeglans
  • Zeer hoge slijtvastheid
  • Op basis van urethaan acrylaat
  • Geurarm
  • Geen overlappingen of aanzetstrepen
  • Geschikt voor vloeren trappen en meubels
  • Sneldrogend
  • Gebruiksklaar

De voordelen van Lacq Parketlak Satin

Lacq Parketlak Satin is ontwikkeld voor houten vloeren die intensief worden belast. Dankzij de zeer hoge slijtvastheid blijft het oppervlak langer beschermd tegen krassen, slijtage en dagelijks gebruik.

De watergedragen samenstelling maakt het product geurarm en prettig te verwerken. De lak vloeit mooi uit en voorkomt overlappingen en zichtbare aanzetstrepen. Dit zorgt voor een egaal en professioneel eindresultaat met een subtiele zijdeglans.

Lacq Parketlak Satin is geschikt voor parketvloeren, massieve houten vloeren, trappen en houten meubels binnenshuis. De Satin afwerking geeft een lichte glans zonder dat het oppervlak te spiegelend wordt.

Lacq Parketlak Satin op kleur gemengd

Lacq Parketlak is verkrijgbaar in Invisible ultra mat en Satin zijdeglans. Lacq Parketlak Satin is een transparante lak en wordt niet op kleur gemengd.

De uiteindelijke uitstraling is afhankelijk van de houtsoort en de voorbereiding van de ondergrond. Het is aan te raden eerst een proefvlak aan te brengen om het gewenste resultaat te beoordelen.

Hoe verf ik met Lacq Parketlak Satin?

De ondergrond moet schoon, droog en vetvrij zijn. Onbehandeld hout eerst ontvetten en schuren met korrel P120 tot P150. Na het schuren het oppervlak grondig stofzuigen en stofvrij maken.

Roer Lacq Parketlak Satin goed door voor gebruik. Het product is gebruiksklaar en mag niet worden verdund. Breng de lak aan met een roller, kwast of verfspuit. Voor maximale bescherming worden drie lagen geadviseerd.

Tussen de lagen licht schuren met korrel P220 of P320 voor een optimale hechting. Zorg tijdens het verwerken altijd voor voldoende ventilatie.

Gereedschap reinigen met water.

Verfsale biedt geschikte rollers en kwasten voor een strak en egaal resultaat bij het lakken van houten vloeren.

Hoeveel Lacq Parketlak Satin heb ik nodig?

Het rendement bedraagt circa 12 m² per liter. Voor een vloer van 24 m² is per laag ongeveer 2 liter nodig. Omdat drie lagen worden geadviseerd, is het verstandig om de benodigde hoeveelheid vooraf goed te berekenen.

Het werkelijke verbruik is afhankelijk van de structuur en zuiging van het hout, de laagdikte, het gebruikte gereedschap en de omstandigheden tijdens het aanbrengen.

Beschikbare volumes Lacq Parketlak Satin

Binnenschilderprojecten verschillen in omvang en meerdere verpakkingsgroottes helpen om verspilling te voorkomen.

Beschikbare verpakkingen:

  • 1 liter – geschikt voor kleinere ruimtes, meubels of trappen
  • 2,5 liter – geschikt voor middelgrote vloeren
  • 5 liter – geschikt voor grotere woonkamers of meerdere ruimtes
  • 20 liter – geschikt voor grote projecten of professioneel gebruik

Door het juiste volume te kiezen blijft het schilderproces overzichtelijk en efficiënt.

Wat is de droogtijd van Lacq Parketlak Satin?

Lacq Parketlak Satin is stofdroog na circa 1,5 uur en overschilderbaar na circa 2 uur bij een temperatuur van ongeveer 20 °C.

De droogtijd is afhankelijk van temperatuur, ventilatie, luchtvochtigheid en laagdikte. De minimale verwerkingstemperatuur bedraagt 10 °C en de maximale verwerkingstemperatuur 30 °C.

Lacq Parketlak Satin Aanbieding

Lacq Parketlak Satin is bij Verfsale scherp geprijsd. Regelmatig zijn er acties beschikbaar waardoor vloeren voordelig kunnen worden afgewerkt met een duurzame lak.

Lacq Parketlak Satin kopen bij Verfsale

Bij Verfsale profiteert u van duidelijke productinformatie, snelle levering en een zorgvuldig samengesteld assortiment vloerproducten. Deskundig advies is beschikbaar voor vragen over voorbereiding en verwerking.

Is Lacq Parketlak Satin de juiste parketlak voor jou?

Voor het beschermen van houten vloeren met een slijtvaste zijdeglans afwerking is Lacq Parketlak Satin een geschikte keuze. Binnen het Verfsale assortiment zijn ook andere lakken en vloerafwerkingen beschikbaar voor specifieke wensen.

Bestel nu voordelig bij Verfsale en profiteer van snelle levering.

Shipping Notes
  • Free Standard Shipping on $100+ Orders to the USA.
  • Except Preorder products are shipped in 48 hours.
  • Delivery to the USA:
  1. Standard Shipping : 3-10 business days
  • If time is of the essence, please consider selecting expedited delivery for faster service.
Exchange/Return Notes
  • We offer a 30-day return/exchange service after receiving.
  • Final sale items are not eligible for returns or exchanges.
  • To process your return/exchange, please contact us at [email protected]
  • Please click here for more details>>> Return & Exchange Policy
SKU: 39201063949

Discover Niche Categories That Outsell

Top-Converting Item to Boost Your Average Order

4.8 ★★★★★
Based on 1647 reviews
Sort
Highest Rating
Newest First
Oldest First
Product Reviews
R
Verified Purchase
raggmopp
Port Orchard, US
★★★★★ 5
Great quality, very versatile
Size: 6 Panel-132‘’Wide, Color: Beige, Size: 6 Panel-132‘’Wide, Color: Beige
I'm very pleased with this item. It was not complicated to assemble but some items required dexterity and strength. The fabric panels are nice and tight and that's partly why it's a little hard to get that final screw in. I'm very pleased with the legs and the wheels. The metal components are nicely finished and feel substantial and endurable. I can easily fold this so many different ways… I can minimize the number of panels that are seen if desired and it can be straight or accordion. It's very stable which was hugely important to me because I'm fostering many many cats. It's not cheap looking and the light color fabric allows enough light to pass through that it doesn't darken the room substantially. I think the price was very reasonable
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on May 7, 2026
S
Verified Purchase
Steven Chandler
Houston, US
★★★★★ 5
Affordable. And Good!
Size: 4 Panel-88‘’Wide, Color: Black
We use it everyday. All the pieces came and it was very easy to put up. High quality fabric, and easy to move around.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on May 21, 2026
J
Verified Purchase
julia
Louisville, US
★★★★★ 1
Don’t buy
Size: 4 Panel-88‘’Wide, Color: Black
Cheaply made. Had to return. Not durable at all.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on April 13, 2026
A
Verified Purchase
Amazon shopaholic
Omaha, US
★★★★★ 5
Good purchase
Size: 4 Panel-88‘’Wide, Color: Black
Very easy to assemble. Good quality. The material is thick enough to block the light and gives much needed privacy.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on February 3, 2026
D
Verified Purchase
Dennis W. H.
Alexandria, US
★★★★★ 4
Storage may be a problem
Size: 4 Panel-88‘’Wide, Color: Black
Worked as expected however storing it was not so easy. The feet did not collapse one over the other but provide privacy.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on April 12, 2026

recommand products