Lacq Teak Olie
SKU: 75043522090

Lacq Teak Olie

Sale price$16.16 Regular price$17.95
Save 10%

Shipping Estimate
USA
  • USA
  • CAN

Ships within 48 hours · Estimated delivery Jul 6 - Jul 11

Promo Codes Available:

For Your Every Summer RSVP, with Code: SUMMER15

Description

Lacq Teak OlieLacq Teak Olie is een authentieke houtolie op basis van diverse plantaardige olin voor het jaarlijks beschermen en onderhouden van tuinmeubelen en tuinhout. De olie behoudt de natuurlijke houtkleur en beschermt hardhout tegen vervuiling en vergrijzing. Belangrijkste kenmerken Authentiek recept op basis van plantaardige olin Transparante afwerking Matte uitstraling Speciaal voor teak en andere hardhoutsoorten Beschermt tegen vervuiling en vergrijzing

Lacq Teak Olie is een authentieke houtolie op basis van diverse plantaardige oliën voor het jaarlijks beschermen en onderhouden van tuinmeubelen en tuinhout. De olie behoudt de natuurlijke houtkleur en beschermt hardhout tegen vervuiling en vergrijzing.

Belangrijkste kenmerken

  • Authentiek recept op basis van plantaardige oliën
  • Transparante afwerking
  • Matte uitstraling
  • Speciaal voor teak en andere hardhoutsoorten
  • Beschermt tegen vervuiling en vergrijzing
  • Rendement circa 6 tot 9 m² per liter
  • Stofdroog na circa 6 uur
  • Overschilderbaar na circa 16 uur
  • Verwerking tussen 5 °C en 25 °C

De voordelen van Lacq Teak Olie

Lacq Teak Olie is ontwikkeld voor het beschermen en onderhouden van houten tuinmeubelen en tuinhout. De olie dringt diep in het hout en voedt het van binnenuit. Hierdoor blijft het hout langer mooi en wordt het beschermd tegen invloeden van buitenaf zoals vuil en verkleuring.

De transparante matte afwerking zorgt ervoor dat de natuurlijke houtkleur behouden blijft. De olie is geschikt voor hardhoutsoorten zoals teak en bankirai maar kan ook worden toegepast op andere zacht- en hardhoutsoorten.

Door het hout jaarlijks te behandelen blijft het oppervlak in goede conditie en wordt verwering vertraagd. Het product laat zich eenvoudig verwerken en is geschikt voor zowel particulier als professioneel gebruik.

Lacq Teak Olie op kleur gemengd

Lacq Teak Olie is verkrijgbaar in een transparante uitvoering. De uiteindelijke uitstraling wordt mede bepaald door de houtsoort en het aantal aangebrachte lagen.

Het is aan te raden eerst een proefstuk aan te brengen om te beoordelen of het gewenste resultaat wordt bereikt. Dit kan per houtsoort verschillen.

Hoe verf ik met Lacq Teak Olie?

Het oppervlak moet schoon, droog en behandelbaar zijn. Verwijder vuil, stof, schimmels, algen en loszittende delen. Schuren is alleen nodig wanneer een glad resultaat gewenst is.

Vergrijsd hout eerst reinigen met een geschikte houtontgrijzer. Reinig het oppervlak daarna met een geschikte reiniger en laat het volledig drogen.

Roer het product goed door vanaf de bodem. Breng de olie aan met een platte kwast, roller of niet pluizende doek. Werk in de lengterichting van de houtnerf voor een gelijkmatige afwerking.

Breng de eerste laag aan. Op sterk zuigende ondergronden kan een tweede laag nat in nat worden aangebracht. Laat de olie circa twintig minuten intrekken en verwijder vervolgens de overtollige olie met een niet pluizende doek. Het opbouwen van laagdikte moet worden voorkomen.

Wanneer na volledige droging nog schrale plekken zichtbaar zijn kan de behandeling worden herhaald.

Gereedschap reinigen met terpentine. Let op dat gebruikte doeken kunnen broeien. Overgiet deze altijd met water en laat ze volledig drogen.

Verfsale biedt een assortiment kwasten, rollers en pluisvrije doeken die geschikt zijn voor oplosmiddelhoudende producten voor een gelijkmatige verwerking.

Hoeveel Lacq Teak Olie heb ik nodig?

Het rendement bedraagt circa 6 tot 9 m² per liter. Het daadwerkelijke verbruik is afhankelijk van de houtsoort, structuur, zuiging van het hout, het gebruikte gereedschap en de omstandigheden tijdens het aanbrengen.

Sterk zuigend of vergrijsd hout kan meer olie opnemen. Door vooraf het oppervlak te meten kan een goede inschatting worden gemaakt van de benodigde hoeveelheid.

Beschikbare volumes Lacq Teak Olie

Buitenschilderprojecten verschillen in omvang en meerdere verpakkingsgroottes helpen om verspilling te voorkomen.

Beschikbare verpakkingen:

  • 750 ml – geschikt voor onderhoud van tuinmeubelen en kleinere oppervlakken

Door het juiste volume te kiezen blijft het schilderproces overzichtelijk en efficiënt.

Wat is de droogtijd van Lacq Teak Olie?

Lacq Teak Olie is stofdroog na circa 6 uur en overschilderbaar na ongeveer 16 uur bij normale omstandigheden rond 20 °C.

De droogtijd is afhankelijk van temperatuur, ventilatie en laagdikte. De minimale verwerkingstemperatuur bedraagt 5 °C en de maximale verwerkingstemperatuur 25 °C. Lagere temperaturen kunnen de droogtijd verlengen.

Lacq Teak Olie Aanbieding

Lacq Teak Olie is bij Verfsale scherp geprijsd. Regelmatig zijn er acties beschikbaar waardoor onderhoud van tuinmeubelen en tuinhout voordelig kan worden uitgevoerd.

Lacq Teak Olie kopen bij Verfsale

Bij Verfsale profiteert u van duidelijke productinformatie, snelle levering en een zorgvuldig samengesteld assortiment houtbeschermingsproducten. Deskundig advies is beschikbaar voor vragen over verwerking en onderhoud.

Is Lacq Teak Olie de juiste houtolie voor jou?

Voor het jaarlijks onderhouden en beschermen van teak en andere hardhoutsoorten met behoud van de natuurlijke uitstraling is Lacq Teak Olie een geschikte keuze. Binnen het Verfsale assortiment zijn ook andere houtoliën en houtbeschermingsproducten beschikbaar voor specifieke toepassingen.

Bestel nu voordelig bij Verfsale en profiteer van snelle levering.

Shipping Notes
  • Free Standard Shipping on $100+ Orders to the USA.
  • Except Preorder products are shipped in 48 hours.
  • Delivery to the USA:
  1. Standard Shipping : 3-10 business days
  • If time is of the essence, please consider selecting expedited delivery for faster service.
Exchange/Return Notes
  • We offer a 30-day return/exchange service after receiving.
  • Final sale items are not eligible for returns or exchanges.
  • To process your return/exchange, please contact us at [email protected]
  • Please click here for more details>>> Return & Exchange Policy
SKU: 75043522090

Discover Niche Categories That Outsell

Top-Converting Item to Boost Your Average Order

4.4 ★★★★★
Based on 1266 reviews
Sort
Highest Rating
Newest First
Oldest First
Product Reviews
C
Verified Purchase
CraZyLeS
Boise, US
★★★★★ 5
Different colors
Style: EcoFetch
Works well. It is nice it is a different color from all the other Chuckit it balls. Dog loves it. Just wish she would bring it back.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on May 6, 2026
R
Verified Purchase
Renae Halvorson
Waukegan, US
★★★★★ 4
Value for your money
Style: EcoFetch
It's definitely different from the one I lost. It's taking me some time how to throw the ball correctly. It's a hit and miss but we are getting there. When I do get a good throw, it really wings it out there.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on May 17, 2026
W
Verified Purchase
Will Brannies
Natrona Heights, US
★★★★★ 5
Well worth it
Style: EcoFetch
Works great
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on May 20, 2026
S
Verified Purchase
Sea Jay
Grantham, US
★★★★★ 5
Great quality and folding it in half is a plus. Fits under a seat in car/truck.
Purchased another, as we need one in each car. This is a great ball thrower, especially as it folds in a half. Makes it easy to store under a car/truck seat. Haven’t had any problem with it, great quality!
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on May 4, 2026
H
Verified Purchase
HY
Omaha, US
★★★★★ 5
Fantastic throwing aid!
Very well made, great quality and doesn't feel cheap at all. It's thick, not flimsy or fragile so you can really swing it to launch a ball. Saves my body that I don't have to bend over to pick up the ball anymore, and saves my shoulder that I don't have to hurl the ball anymore. Another bonus is you don't have to touch a slobbered, soggy ball, or a ball covered in dirt. The foldable design is fantastic because I walk everywhere with my dog and don't want to carry around a long stick that's awkward to hold. This folds down small enough that I can securely put it in the back pocket of my jeans without worrying about it falling out. The thing I love most about it is there's a elastic loop at the end so when you fold it you can latch it securely. This small detail is outstanding because I can also hang it on the strap of my sling bag and with the loop secured it will not slip off the strap. This product is so well made and thought out overall.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on February 14, 2024

recommand products